RASPORED

 

PRIPREMNO I

 Odjeljenje 1

 

Utorak                        17:00 – 17:45 h     kl.balet

                                   17:45 – 18:30 h     poznavanje muzike

 

Četvrtak                     17:00 – 17:45 h     kl.balet
_____________________________________________________


 

Odjeljenje 2

 

Utorak                       18:00 – 18:45 h     kl.balet

                                   18:45 – 19:30 h     poznavanje muzike

 

Četvrtak                  18:00 – 18:45 h     kl.balet
_____________________________________________________

 

PRIPREMNO II

Odjeljenje 1

 

Ponedjeljak               17:00 – 18:00 h     kl.balet

                                   18:00 – 18:30 h     poznavanje muzike

 

Srijeda                      17:00 – 18:00 h     kl.balet
_______________________________________________________

Odjeljenje 2

 

Ponedjeljak                        18:00 – 19:00 h     kl.balet

                                            19:00 – 19:30 h     poznavanje muzike

 

Srijeda                                18:00 – 19:00 h     kl.balet
________________________________________________________

 

PRVI RAZRED  ( I )

Utorak                      19:00 – 20:00 h     kl.balet

                                  20:00 – 20:30 h     poznavanje muzike

 

Četvrtak                   19:00 – 20:00 h     kl.balet

 

Petak                        19:00 – 20:30 h     kl.balet
______________________________________________________

DRUGI RAZRED       ( II )


Ponedjeljak               19:00 – 20:30 h     kl.balet

 

Srijeda                      19:00 – 20:30 h     kl.balet

 

Subota                      10:00 – 11:30 h     kl.balet/repertoar

                                  11:30 – 12:15 h     poznavanje muzike
___________________________________________________________                             


TREĆI RAZRED         ( III )

Utorak                      20:00 – 21:00 h     kl.balet

 

Četvrtak                  20:00 – 21:00 h     kl.balet

 

Subota                      10:45 – 11:30 h     poznavanje muzike

        11:30 – 13:00 h    kl.balet/repertoar


ČETVRTI RAZRED ( IV )

Ponedjeljak        19:00 – 21:00 h          kl.balet

Srijeda                19:00 – 21:00 h          kl.balet

Petak                  19:00 – 21:00 h          kl.balet

___________________________________________________________

PETI I ŠESTI RAZRED   ( V i VI )

Utorak                19:00 – 21:00 h          kl.balet

Četvrtak              19:00 – 21:00 h          kl.balet

Subota                13:00 – 15:00 h          kl.balet

______________________________________________________________

GRUPA BERLIN(V I VI ) I SREDNJA ŠKOLA

 

Ponedjeljak        17:00 – 19:00 h          kl.balet

Utorak                16:00 – 18:00 h          kl.balet

Srijeda                17:00 – 19:00 h          kl.balet

Raspored

PRIPREMNO I

Termin 1

Utorak 17:00 – 17:45 h

Četvrtak 17:00 – 17:45 h

Termin 2

Utorak 18:00 – 18:45 h

Četvrtak 18:00 – 18:45 h

PRIPREMNO II

Termin 1

Ponedjeljak 17:00 – 18:00 h

Srijeda 17:00 – 18:00 h

Termin 2

Ponedjeljak 18:00 – 19:00 h

Srijeda 18:00 – 19:00 h

PRVI RAZRED ( I )

Termin 1

Utorak 19:00 – 20:00 h

Četvrtak 19:00 – 20:00 h

Petak 19:00 – 20:30 h

DRUGI RAZRED ( II )

Termin 1

Ponedjeljak 19:00 – 20:30 h

Srijeda 19:00 – 20:30 h

Subota 10:00 – 11:30 h

TREĆI RAZRED ( III )

Termin 1

Utorak 20:00 – 21:00 h

Četvrtak 20:00 – 21:00 h

Subota 11:30 – 13:00 h

ČETVRTI RAZRED ( IV )

Termin

Ponedjeljak od 19:00 - 21:00 h
Srijeda        od 19:00 - 21:00 h
Petak          od 20:00 - 21:00 h

PETI I ŠESTI RAZRED ( V i VI )

Termin 1

Utorak 19:00 – 21:00 h

Četvrtak 19:00 – 21:00 h

Petak 19:00 – 20:00 h

BERLIN I SREDNJA ŠKOLA

Termin 1

Ponedjeljak 17:00 – 19:00 h

Utorak 17:00 – 19:00 h

Srijeda 17:00 – 19:00 h

BERLIN I SREDNJA ŠKOLA

Mina Vuković Tamara Radonjić Anastasija Šofranac Jana Milošević Mija Ćorović Anja Obradović Sonja Bajković Marija Vučinić Nađa Mišković Ivana Bobičić Maša Brajović Maša Mićović

PETI I ŠESTI RAZRED ( V i VI )

Mia Đoković Jelena Stevanović Tijana Dragović Barbara Migliardi Anastasija Tomić Barbara Vukadinović Leonora Brajović Mina Peruničić Čarna Prelević Katarina Vujošević Ivana Lješković Tea Dervanović

PO ISTAKNUTOM RASPOREDU NASTAVA POČINJE OD 16.SEPTEMBRA!

PRIVREMENI RASPORED

 

Nova djeca

od Ponedjeljka do Petka

Ponedjeljak, Srijeda, Petak

17:00 – 18:00 h

18:00 – 19:00 h

   

Pripremno II

Utorak 

Četvrtak

18:00 – 19:00 h

18:00 – 19:00 h

   

Prvi razred

Ponedjeljak

Četvrtak

19:00 – 20:00 h

19:00 – 20:00 h

   

Drugi razred

Utorak                 

Petak

19:00 – 20:00 h

19:00 – 20:00 h

   

Treći razred

Ponedjeljak                

Srijeda                          

20:00 – 21:00 h

19:00 – 20:00 h

   

Četvrti razred

Utorak 

Četvrtak

20:00 – 21:00 h

20:00 – 21:00 h

   

Peti razred

Srijeda

Petak   

20:00 – 21:00 h

20:00 – 21:00 h

   

Šesti razred

Srijeda

Petak

20:00 – 21:00 h

20:00 – 21:00 h

OBAVJEŠTENJA

 

I

Poštovani,

Škola počinje sa nastavom 02. Septembra po rasporedu koji je istaknut na oglasnoj tabli. Formalnosti oko upisa možete obaviti od 26. do 30. Avgusta u periodu od 17 h do 20 h.

 

 

II

-         Za upis su potrebna sledeća dokumenta:

  1. 1.*UPISNICA;
  2. 2.SVJEDOČANSTVO O ZAVRŠENOM RAZREDU;
  3. 3.IZVOD IZ MATIČNE KNJIGE ROĐENIH;
  4. 4.*UGOVOR O UPISU;
  5. 5.UPISNINA OD 5,00 EURA.

Dokumenta označena (*) popunjavaju se u Školi.

-         Cijena školarine na godišnjem nivou za Pripremne razrede iznosi

330,00 eura, a od I do VI razreda iznosi 550,00 eura.

 

-         Mogućnosti plaćanja školarine:

1. uplatom cjelokupnog iznosa školarine sa 20% popusta;

2. uplatom polugodišnje školarine sa 10% popusta;

3. uplatom 20% od ukupnog iznosa školarine a ostalo u osam(8) jednakih mjesečnih rata i to od 1. do 5. u mjesecu za tekući mjesec (oktobar, novembar, decembar, januar, februar, mart, april i maj).

4. sestre ostvaruju 20% popusta.

OBAVJEŠTENJE ZA ARTEK

RODITELJSKI SASTANAK 11. JUNA
GENERALNA PROBA 16. JULA U 19 h
PUTOVANJE 17. JULA U 12:30 h

PLAN RADA DO KRAJA ŠKOLSKE GODINE

ZAVRŠNI ISPITI – U REDOVNIM TERMINIMA


Kod prof. Katje Petrovske
03. jun    III razred
04. jun    VI , IV i V razred

Kod prof. Jana Kisiljeva
05. jun    IV i V razred

Kod prof. Emme Veljić
05. jun    PR.I – 1, PR.II – 1, I razred (oba odjeljenja)
06.jun     PR.II – 2, PR.I – 2, II razred (oba odjeljenja)

ISPITNA KOMISIJA :
Prof. Katja Petrovska
Prof. Svetlana Arkadijevna Tsidilina – zaslužni umjetnik Ruske federacije
Prof. Jan Kisiljev

 

10. i 11. JUN REDOVNA NASTAVA

 

12. JUN PODJELA SVJEDOČANSTAVA PO SLEDEĆEM RASPOREDU:

 

U 18 h    PR. I  i  PR.II
U 19 h    I, II razred
U 20 h    III, IV, V i VI razred

 

VANREDNI ROK ZA POLAGANJE ZAVRŠNOG ISPITA JE 10. JUN U 19 h  ZA UČENIKE KOJI SU BILI SPRIJEČENI DA POLAŽU ISPIT U REDOVNOM ROKU!

OBAVJEŠTENJE

U SUBOTU, 01.06. U 12 h ŠKOLU ĆE POSJETITI AMBASADOR NARODNE REPUBLIKE KINE NJ.E. GOSPODIN ŽI ŽAO LIN I NJEGOVA SUPRUGA GOSPOĐA MEJ.
NA SVEČANOSTI POVODOM SVJETSKOG DANA DJETETA BIĆE PRIREĐEN PROGRAM, IZVOĐENJE KINESKIH PJESAMA ZA DJECU I DEGUSTIRANJE KINESKE HRANE.
UČENICI II i III RAZREDA TREBA DA BUDU U ŠKOLI U 11:45 h U RADNOJ OPREMI.

OBAVJEŠTENJE

 

ZBOG DANA NEZAVISNOSTI 21. MAJA ( UTORAK ),

ŠKOLA NEĆE IZVODITI NASTAVU.

U PONEDJELJAK, 20. 05. I SRIJEDU, 22.05. IZVODI SE REDOVNA NASTAVA.

UPRAVA ŠKOLE

OBAVJEŠTENJE

DRAGA DJECO I RODITELJI,

ZBOG NASTUPAJUĆIH PRAZNIKA ŠKOLA NEĆE RADITI OD 01. DO 0.7. MAJA

REDOVNA NASTAVA POČINJE 07. MAJA.

OBAVJEŠTENJE

 

MOLIMO RODITELJE KOJI NE PRATE SVOJE OBAVEZE PO UGOVORU
(PLAĆANJE ŠKOLARINE OD 01. DO 05. U MJESECU)

DA AŽURIRAJU SVOJE OBAVEZE PREMA ŠKOLI,

KAKO BI ŠKOLA MOGLA DA PRATI SVOJE OBAVEZE.

 UPRAVA ŠKOLE

JAVNI ČASOVI BIĆE ODRŽANI 08. 09. 10. i 11. APRILA U REDOVNIM TERMINIMA!

 

8. APRIL, PONEDJELJAK      KOD PROF. KATIE  PETROVSKE


VI razred          u 16:30 h

III razred          u 18 h

III razred          u 19:30 h


9. APRIL, UTORAK     KOD   PROF. KATIE PETROVSKE

 

IV i V razred – 2          u 19:30 h


10. APRIL, SRIJEDA   KOD   PROF. EMME VELJIĆ


PR.I – 1            u 17 h

PR.II – 1           u 18 h

I razred             u 19 h (oba odjeljenja)

 

11. APRIL, ČETVRTAK    KOD   PROF. EMME VELJIĆ


PR.II – 2          u 17 h

PR.I – 2             u 18 h

 

II razred            u 19 h (oba odjeljenja)


10. APRIL, SRIJEDA   KOD   PROF. JANA KISILEVA


IV i V razred – 1          u 20 h

 

11. APRIL, ČETVRTAK    KOD   PROF. JANA KISILEVA

 

VI razred          u 20 h

FESTIVAL TANZOLYMP, BERLIN 17.02. - 23.02. 2013.

SA PONOSOM PREDSTAVLJAMO IMENA NAŠIH TAKMIČARA :

SOLO KLASIKA:

1.ANJA PAVIĆEVIĆ

2.ANASTASIJA LUKOVAC

ANSAMBL:

1.MAŠA BRAJOVIĆ

2.IVANA BOBIČIĆ

3.MAŠA MIĆOVIĆ

4.SONJA BAJKOVIĆ

5.NAĐA MIŠKOVIĆ

6.TAMARA RADONJIĆ

7.ANASTASIJA ŠOFRANAC

8.MINA VUKOVIĆ

9.JANA MILOŠEVIĆ

10.MINA PERUNIČIĆ

OBAVJEŠTENJE

NAŠU ŠKOLU ĆE U PETAK, 08.02. U 18 h POSJETITI BALETSKI UMJETNICI IZ MOSKVE

INNA GINKEVIČ I AJDAR AHMEDOV

GOSTI AMBASADE NARODNE REPUBLIKE KINE NA DOČEKU KINESKE NOVE GODINE U HOTELU SPLENDID SU :

Read more ...

RODITELJSKI SASTANAK, ZA RODITELJE DJECE KOJA PUTUJU ZA BERLIN

SRIJEDA, 06. 02. U 19 h.

OBAVEZNO PRISUSTVO!