Obavještenje

ISPITI

ČETVRTI  RAZRED: I GRUPA UTORAK, 02.06.2015.GODINE OD 18:00 ČASOVA

II GRUPA UTORAK, 02.06.2015.GODINE OD 19:30 ČASOVA

PETI  RAZRED: I GRUPA SRIJEDA, 03.06.2015.GODINE  OD 18:00 ČASOVA

II GRUPA SRIJEDA, 03.06.2015.GODINE OD 19:30 ČASOVA

ŠESTI RAZRED

I MASTER : SRIJEDA, 03.06.2015.GODINE  OD 16:30 ČASOVA

UPRAVA ŠKOLE

Obavještenje

Od 08. do 12. juna je prvi upisni rok.

Za upis je potrebno donijeti:

1. Izvod iz knjige rođenih (za djecu koja se prvi put upisuju u Školu) ,

2. Svjedočanstvo o završenom prethodnom razredu,

3. Uplata 5 eura za upisninu,

4. Popunjen ankentni list.

Obavještenje

UČENICE I RODITELJI,

U SRIJEDU, 27.05.2015.GODINE ODIGRAĆEMO:

1.  KLOVNOVE

2.  ŽABICE

3.  HELLO BABE (GRUPA DJECE)

4.  ČETIRI MALA LABUDA (PETI RAZRED)

NAVEDENE NUMERE PRIKAZAĆEMO DJECI U VRTIĆU „SUNCOKRILI“ – BLOK V, PROLAZ JOVANA CVIJIĆA B.B. (VIDITE PLAN GRADA)

UČENICI I RODITELJI TREBA DA DOĐU U 09:30 ČASOVA.

ZBOG MALOG PROSTORA RODITELJI NEĆE MOĆI DA VIDE BALERINE. PROGRAM SE ZAVRŠAVA U 10:30 ČASOVA KADA TREBA DA PREUZMU SVOJU DJECU.

UČENICE KOJE ZBOG NASTUPA IZOSTAJU SA ČASOVA U REDOVNOJ ŠKOLI DOBIĆE OPRAVDANJE (TRAŽITI OD JASMINE).

UPRAVA ŠKOLE

Obavještenje

ISPITI

PRVI RAZRED: PONEDJELJAK, 01.06.2015.GODINE  OD 18:15 DO 19:00 ČASOVA

UTORAK, 02.06.2015.GODINE OD 18:15 DO 19:00 ČASOVA

DRUGI RAZRED: PONEDJELJAK, 01.06.2015.GODINE  OD 19:00 DO 20:00 ČASOVA

UTORAK, 02.06.2015.GODINE OD 19:00 DO 20:00 ČASOVA

TREĆI RAZRED: UTORAK, 02.06.2015.GODINE OD 20:00 DO 21:00 ČASOVA

UPRAVA ŠKOLE

Obavještenje

UČENICE I RODITELJI,

U SUBOTU, 30.05.2015.GODINE ODRŽAĆEMO KONCERT U DOMU KULTURE – BAR .

INFORMACIJE  U VEZI NASTUPA, KO IDE U BAR I ŠTA SE IGRA DOBIĆETE OD PROFESORKI.

RODITELJI  SU U OBAVEZI DA DOVEDU DJECU ISPRED DOMA KULTURE U BARU U 16:00 ČASOVA.

KONCERT POČINJE U 18:00 ČASOVA I ZAVRŠAVA SE U 19:00 ČASOVA.

ULAZ JE SLOBODAN!

UPRAVA ŠKOLE

Obavještenje

RODITELJI I UČENICE,

Javni časovi će se održati u  predstavništvu UNICEF-a 25.04.2015.god.,

adresa: Bulevar Stanka Dragojevića b.b. (zgrada UN-a na obali Morače)

Pripremno  1. i 2.     od  11.00 - 11.45

Pripremno  3.          od  11.45 - 12.30

Prvi razred                od 12.30 - 13.15

Drugi razred             od 13.15 – 14.00

Treći razred             od 14.00 – 14.45

Četvrti razred          od 14.45 – 15.30

NAPOMENA: Na javne časove mogu doći samo majka i/ili otac.

UPRAVA ŠKOLE

Obavještenje

POŠTOVANI RODITELJI,

ZBOG NASTUPA U KIC-U „BUDO TOMOVIĆ“ 19.04.2015. MIJENJA SE RASPORED:

ZA PRIPREMNO 3, PRVI RAZRED I DRUGI RAZRED UMJESTO 13.04.2015.GOD. ČASOVI ĆE SE ODRŽATI U UTORAK, 14.04.2015.

PRIPREMNO 3        U 17:30 ČASOVA

PRVI RAZRED          U 18:15 ČASOVA

DRUGI RAZRED      U 19:00 ČASOVA

UPRAVA ŠKOLE

Obavještenje

Dragi naši,

Radujemo se našoj proslavi jubileja u nadi da će sve pripreme teći po planu.

U želji da budemo jako efikasni, dobro organizovani i uigrani kao i prošlog puta predlažemo sl. agendu:


PETAK, 13.03.


  1. U 14:00h dolaze IV, V, VI, Master (PG) i Bar  na službeni ulaz;

  2. U 16:30h dolaze I, II, III razred na službeni ulaz;

  3. Od 18:00 – 19:00 h je proba za 14.03. ;

  4. U 18:30 h dolaze  Pr.II  i Pr.III  na službeni ulaz;

  5. Od 19:00 h je šminkanje, kostimiranje… ;

  6. U 20:00 h je Svečana Akademija ;

  7. Djecu preuzimate po završetku svečanosti, takođe na službenom ulazu.

Napomena:

Djevojčice treba dovesti sa gotovom frizurom( punđa ), bijelim hulahopkama,(bijele gaćice- ne šareni veš-).  baletskim patikama.

Sa sobom treba da ponesu sendvič, vodu i čokoladicu.



SUBOTA, 14.03.


  1. U 10:00 h  SVI ( Bar  i  Podgorica- Pr.II, Pr.III, I, II, III, IV, V, VI, Master)

na službeni ulaz;

  1. U 12:00 h je Gala koncert ;

  2. Djecu preuzimate po završetku svečanosti, takođe na službenom ulazu.

Napomena:

Djevojčice treba dovesti sa gotovom frizurom( punđa ), bijelim hulahopkama,(bijele gaćice- ne šareni veš-).  baletskim patikama.

Sa sobom treba da ponesu sendvič, vodu i čokoladicu.


Obavještenje

POŠTOVANI  RODITELJI,

S  RADOŠĆU  VAS  POZIVAMO  NA SVEČANI  RODITELJSKI  SASTANAK,  11.03.2015.

U 18:00 H  U  KIC-U,  SALA  „DODEST“.


DNEVNI RED:

  1. REKAPITULACIJA  REZULTATA,

  2. PODJELA  KARATA  ZA  CNP,

  3. PRECIZNA  SATNICA  ZA  CNP - KONCERTE.


DIREKTORKA,

VANJA PANTOVIĆ