Baletska škola princeza Ksenija - centar lijepih umjetnosti

Centar lijepih umjetnosti

OBAVJEŠTENJE

 

Dragi naši,

Radujemo se našoj predstavi u nadi da će sve pripreme teći po planu uz Vašu dragocjenu asistenciju.

U želji da budemo jako efikasni, dobro organizovani i uigrani kao i prošlog puta predlažemo sl. agendu:

  1. 1.Djevojčice : III, IV, V I VI razred dolaze u 13:30 h na službeni ulaz;
  2. 2.Pčelice, Trutovi i Pečurke ( I i II razred) dolaze u 15:30 h na službeni ulaz.

Djecu preuzimate u 21:10 h, takođe na službenom ulazu.

Djevojčice treba dovesti sa gotovom frizurom( prema ulogama ), bijelim hulahopkama, baletskim patikama -( ne šareni veš-bijele gaćice).

Sa sobom treba da ponesu sendvič, vodu i čokoladicu.

Molimo za ohrabrenje tokom predstave – spontani aplauzi u svakom trenutku.

Srećno!

Uprava škole

 

OBAVJEŠTENJE

 

ZAJEDNIČKA PROBA BALETA „CHIPPOLINO“

I, II, III, IV, V i VI RAZRED

 

SUBOTA, 22.MART U 11 H

U BALETSKOJ ŠKOLI

 

OBAVJEŠTENJE

 

RODITELJSKI SASTANAK IV RAZREDA JE U PONEDJELJAK, 10.02. U 19 h.

 

OBAVJEŠTENJE

 

OBAVJEŠTENJE

CRNOGORSKO NARODNO POZORIŠTE, 09.02.

 

-       DJECA DOLAZE NA SLUŽBENI ULAZ U 15:30h SA FRIZURAMA GDJE ĆE IH RODITELJI PREUZETI U 21 h!

-      U 16:00 h JE PROBA BEZ KOSTIMA;

-       OD 17h do 18h KOSTIMIRANJE I ŠMINKANJE;

-       U 18h PRVA PREDSTAVA, a u 20 h DRUGA PREDSTAVA.

MOLIMO VAS DA DJECA RUČAJU KUĆI, A DA SA SOBOM PONESU VODU.

PORED NAPRAVLJENE FRIZURE, NOSE BIJELE HULAHOPKE, BALETSKE PATIKE I BODI.

 

OBAVJEŠTENJE

 

GENERALNA PROBA, ČETVRTAK 06.FEBRUAR

 

18:00 – 19:00 h            V i VI razred ( Istok, Roditelji i Gospođice )

19:00 – 20:00 h            I i II čin ( II, III, IV, V, VI razred )

20:00 – 21:00 h            III čin ( Vals, Lutke, Pahuljice )

U PETAK, 07.FEBRUARA, NEĆE BITI NASTAVE ZA STARIJE RAZREDE ( IV i V i VI razred( grupa Berlin ) !

 

OBAVJEŠTENJE

 

IZMJENE U RASPOREDU ZA PRVI I TREĆI RAZRED!

PRVI RAZRED     ( I )

Utorak                 19:00 – 20:00 h  kl.balet

                            20:00 – 20:30 h  poznavanje muzike

Petak                   19:00 – 20:30 h  kl.balet

TREĆI RAZRED   ( III )

Utorak                 20:00 – 21:00 h  kl.balet

Četvrtak              19:00 – 21:00 h  kl.balet

Subota                 10:45 – 11:30 h  poznavanje muzike

                             11:30 – 13:00 h  kl.balet/repertoar

Alternativni raspored za treći razred :

Utorak                 11:00 – 12:00 h

Četvrtak              11:00 – 13:00 h

 

OBAVJEŠTENJE

 

SVI U POZORIŠTE

NAŠA ŠKOLA JE NA REPERTOARU NACIONALNOG TEATRA!

CRNOGORSKO NARODNO POZORIŠTE,

09. FEBRUAR “ KRCKO ORAŠČIĆ “

U 18 h i U 20 h.

MART      “ CHIPOLLINO “

APRIL       “ MARY POPPINS “

U SARADNJI SA BEOGRADSKIM BALETOM – SOLISTA JOVICA BEGOJEV.

KARTE SU U PRODAJI OD 30. 01. NA BILETARNICI CRNOGORSKOG NARODNOG POZORIŠTA!

 

RASPUST POČINJE U

PETAK, 27.DECEMBRA !

II POLUGODIŠTE POČINJE

U PONEDJELJAK 27. JANUARA !

 

Obavještenje

JANUARSKA RATA ZA ŠKOLARINU SE, KAO I SVAKE GODINE, PLAĆA KRAJEM DECEMBRA.

MOLIMO VAS DA TO UČINITE DO ČETVRTKA, 26. 12.

TAKOĐE, PARTICIPACIJA ZA FUNDUS MORA BITI IZMIRENA DO 26.12.

 

Strana 7 od 18

Osnivač Nastavni kadar Imena Prijatelji

avatar

Vanja Pantović, osnivač i direktor škole. Rođena u Bijelom Polju. Živi i radi u Baru i Podgorici.
Završila srednju muzičku Školu “Mokranjac” u Beogradu, a Muzičku akademiju na Cetinju.
Rečenica koja je obilježila njenih deset stvaralačkih godina je: “Kada balerina izađe na scenu ona na najbolji način pokazuje kako život treba rukama zagrliti i kako nogom pokoriti.”

KATJA PETROVSKA, predmet klasičan balet, repertoar
KONSTANTIN KOSTJUKOV, gost profesor, predmet klasican balet
DUSKA DRAGICEVIC , gost profesor, predmet repertoar
EMA VELJIC, pripremni razredi
SVETLANA ARKADIJEVNA TSIDILINA, gost profesor, predmet karakterne igre

Imena

Spisak imena koji su ugradili sebe u nastajanje i rad škole je i za mnogo veće sredine impresivan. Sa nama su i danas:
Ašhen Ataljac, Katja Petrovska i Antoaneta Aleksijeva sa asistentima. Prvi pedagozi Sonja Divac i Slobodan Nedić, samo su bili najava za mnoge druge: Lidija Pavlović, Sonja Lapatanov, Lidija Pilipenko, Ivanka Lukateli, Yoram Karmi, Galina Jevgenijevna Čajkovska, Dijana Kozarski, Bosiljka Mićunović, Bruno Verzino, Irina Ivanova,...

Prijatelji

logo-clean

Ambasadori - Delegacija EU

Copyright © 2005 - 2011 Baletska škola princeza Ksenija - Podgorica. dizajn Leksikon d.o.o. - Podgorica, Crna Gora, webmaster Dexi