OBAVJEŠTENJE

U SUBOTU, 01.06. U 12 h ŠKOLU ĆE POSJETITI AMBASADOR NARODNE REPUBLIKE KINE NJ.E. GOSPODIN ŽI ŽAO LIN I NJEGOVA SUPRUGA GOSPOĐA MEJ.
NA SVEČANOSTI POVODOM SVJETSKOG DANA DJETETA BIĆE PRIREĐEN PROGRAM, IZVOĐENJE KINESKIH PJESAMA ZA DJECU I DEGUSTIRANJE KINESKE HRANE.
UČENICI II i III RAZREDA TREBA DA BUDU U ŠKOLI U 11:45 h U RADNOJ OPREMI.

OBAVJEŠTENJE

 

ZBOG DANA NEZAVISNOSTI 21. MAJA ( UTORAK ),

ŠKOLA NEĆE IZVODITI NASTAVU.

U PONEDJELJAK, 20. 05. I SRIJEDU, 22.05. IZVODI SE REDOVNA NASTAVA.

UPRAVA ŠKOLE

OBAVJEŠTENJE

DRAGA DJECO I RODITELJI,

ZBOG NASTUPAJUĆIH PRAZNIKA ŠKOLA NEĆE RADITI OD 01. DO 0.7. MAJA

REDOVNA NASTAVA POČINJE 07. MAJA.

OBAVJEŠTENJE

 

MOLIMO RODITELJE KOJI NE PRATE SVOJE OBAVEZE PO UGOVORU
(PLAĆANJE ŠKOLARINE OD 01. DO 05. U MJESECU)

DA AŽURIRAJU SVOJE OBAVEZE PREMA ŠKOLI,

KAKO BI ŠKOLA MOGLA DA PRATI SVOJE OBAVEZE.

 UPRAVA ŠKOLE

JAVNI ČASOVI BIĆE ODRŽANI 08. 09. 10. i 11. APRILA U REDOVNIM TERMINIMA!

 

8. APRIL, PONEDJELJAK      KOD PROF. KATIE  PETROVSKE


VI razred          u 16:30 h

III razred          u 18 h

III razred          u 19:30 h


9. APRIL, UTORAK     KOD   PROF. KATIE PETROVSKE

 

IV i V razred – 2          u 19:30 h


10. APRIL, SRIJEDA   KOD   PROF. EMME VELJIĆ


PR.I – 1            u 17 h

PR.II – 1           u 18 h

I razred             u 19 h (oba odjeljenja)

 

11. APRIL, ČETVRTAK    KOD   PROF. EMME VELJIĆ


PR.II – 2          u 17 h

PR.I – 2             u 18 h

 

II razred            u 19 h (oba odjeljenja)


10. APRIL, SRIJEDA   KOD   PROF. JANA KISILEVA


IV i V razred – 1          u 20 h

 

11. APRIL, ČETVRTAK    KOD   PROF. JANA KISILEVA

 

VI razred          u 20 h

FESTIVAL TANZOLYMP, BERLIN 17.02. - 23.02. 2013.

SA PONOSOM PREDSTAVLJAMO IMENA NAŠIH TAKMIČARA :

SOLO KLASIKA:

1.ANJA PAVIĆEVIĆ

2.ANASTASIJA LUKOVAC

ANSAMBL:

1.MAŠA BRAJOVIĆ

2.IVANA BOBIČIĆ

3.MAŠA MIĆOVIĆ

4.SONJA BAJKOVIĆ

5.NAĐA MIŠKOVIĆ

6.TAMARA RADONJIĆ

7.ANASTASIJA ŠOFRANAC

8.MINA VUKOVIĆ

9.JANA MILOŠEVIĆ

10.MINA PERUNIČIĆ

OBAVJEŠTENJE

NAŠU ŠKOLU ĆE U PETAK, 08.02. U 18 h POSJETITI BALETSKI UMJETNICI IZ MOSKVE

INNA GINKEVIČ I AJDAR AHMEDOV

GOSTI AMBASADE NARODNE REPUBLIKE KINE NA DOČEKU KINESKE NOVE GODINE U HOTELU SPLENDID SU :

Read more ...

RODITELJSKI SASTANAK, ZA RODITELJE DJECE KOJA PUTUJU ZA BERLIN

SRIJEDA, 06. 02. U 19 h.

OBAVEZNO PRISUSTVO!

IZMJENE U RASPOREDU ZA SLEDEĆE RAZREDE:

 

II razred – 2

 

 UTORAK       19:00 – 20:30 h      kl. balet

               

ČETVRTAK  19:00 – 20:30 h      kl. balet

               

SUBOTA       10:00 – 11:30 h      kl. balet

11:30 – 12:30 h       poz.muzike i francuski jezik


III razred 1 i 2

             PONEDJELJAK    18:00 – 19:30 h      kl. balet

 

                SRIJEDA               18:00 – 19:30 h      kl. balet

               

                PETAK                   19:30 – 21:00 h      kl. balet

      

 

IV razred i V razred

                                 SRIJEDA               19:30 – 21:00 h             kl.balet

 

ČETVRTAK          18:30 – 20:30 h     kl.balet

 

PETAK                   18:00 – 19:30 h      kl.balet


SOLISTI (VI razred)


U KLASI PROF. KATJE PETROVSKE

 

-       Hajdana Ćetković

-       Maša Mićović

-       Ivana Bobičić

-       Anđela Gazdić

 

PONEDJELJAK            16:30 – 18:00 h              varijacije

 

UTORAK                       18:00 – 19:00 h              varijacije

 

SRIJEDA                       16:30 – 18:00 h      (kod prof. Jana

                                                                              Kisileva)

PETAK                          16:00 – 18:00 h              class       


SOLISTI (VI razred)

 

U KLASI PROF. JANA KISILEVA

-       Marija Boljević

-       Jovana Mijušković

-       Mina Đikanović

 

PONEDJELJAK            15:30 – 17:00 h              varijacije

SRIJEDA                       16:30 – 18:00 h              (VI r. SVI)

ČETVRTAK                  17:30 – 18:30 h              Marija i Mina

                                       20:30 – 21:30 h              Jovana

PETAK                          16:00 – 18:00 h              class       

 

RASPORED VJEŽBI ZA BERLIN

 

-       Maša Brajović

-       Ivana Bobičić

-       Maša Mićović

-       Nađa Mišković

-       Sonja Bajković

-       Jana Milošević

-       Mina Vuković

-       Tamara Radonjić

-       Anastasija Šofranac

-       Mina Peruničić

 

 

PONEDJELJAK        19:30 – 21:00 h

 

UTORAK                   19:00 – 21:00 h

 

SUBOTA                    11:30 – 14:00 h

 

OBAVJEŠTENJE

DRAGI UČENICI,

RASPUST POČINJE U PETAK, 28. DECEMBRA I TRAJE DO 28. JANUARA, PONEDJELJAK.

SREĆNU NOVU GODINU I BOŽIĆ

ŽELI VAM UPRAVA I PROFESORI ŠKOLE!

OBAVJEŠTENJE

23.12. U GINTAŠU BIĆE PRIREĐEN NOVOGODIŠNJI KONCERT. NAŠA ŠKOLA ĆE SE PREDSTAVITI KOREOGRAFIJAMA UČENICA I i II RAZREDA.

U 11:30 h NA ULAZU SA DESNE STRANE.

OBAVJEŠTENJE

UČENICI KOJI SU OVE ŠKOLSKE GODINE VANREDNO NAPREDOVALI ODLUKOM NASTAVNIČKOG VIJEĆA IMAĆE ISPIT U PONEDJELJAK, 17.12. U 17:30 h.

TAKOĐE JE ODLUČENO DA DODATNI STIMULANS NAŠIM DRAGIM UČENICIMA BUDE MINIMALNA UPLATA ZA ZAVRŠENI RAZRED 10% OD UKUPNE ŠKOLARINE

  • ZA PRIPREMNI RAZRED 33 EURA,

  • ZA STARIJE RAZREDE 55 EURA

UPRAVA ŠKOLE

UVAŽENI RODITELJI PRIPREMNOG RAZREDA I PRVOG RAZREDA,

OBZIROM DA OBEĆANE KARTE ZA PREDSTAVU JOŠ NISMO DOBILI, ZBOG VELIKOG INTERESOVANJA,

JEDINO ŠTO MOŽEMO DA VAM PREDLOŽIMO JESTE DA U NEDJELJU DOĐETE U 18:45 h ISPRED POZORIŠTA I SA DESNE STRANE ČEKAĆE VAS JASMINA.

OKUPLJENU GRUPU RODITELJA PREUZEĆE DIREKTORKA I UVESTI.

NE GARANTUJEMO UDOBNE FOTELJE, ALI GARANTUJEMO NEKO POMOĆNO MJESTO I ODLIČAN SPEKTAKL!

VAŽNO OBAVJEŠTENJE

U SUBOTU, 08.12.

NEMA ČASOVA!