IZMJENE U RASPOREDU ZA SLEDEĆE RAZREDE:

 

II razred – 2

 

 UTORAK       19:00 – 20:30 h      kl. balet

               

ČETVRTAK  19:00 – 20:30 h      kl. balet

               

SUBOTA       10:00 – 11:30 h      kl. balet

11:30 – 12:30 h       poz.muzike i francuski jezik


III razred 1 i 2

             PONEDJELJAK    18:00 – 19:30 h      kl. balet

 

                SRIJEDA               18:00 – 19:30 h      kl. balet

               

                PETAK                   19:30 – 21:00 h      kl. balet

      

 

IV razred i V razred

                                 SRIJEDA               19:30 – 21:00 h             kl.balet

 

ČETVRTAK          18:30 – 20:30 h     kl.balet

 

PETAK                   18:00 – 19:30 h      kl.balet


SOLISTI (VI razred)


U KLASI PROF. KATJE PETROVSKE

 

-       Hajdana Ćetković

-       Maša Mićović

-       Ivana Bobičić

-       Anđela Gazdić

 

PONEDJELJAK            16:30 – 18:00 h              varijacije

 

UTORAK                       18:00 – 19:00 h              varijacije

 

SRIJEDA                       16:30 – 18:00 h      (kod prof. Jana

                                                                              Kisileva)

PETAK                          16:00 – 18:00 h              class       


SOLISTI (VI razred)

 

U KLASI PROF. JANA KISILEVA

-       Marija Boljević

-       Jovana Mijušković

-       Mina Đikanović

 

PONEDJELJAK            15:30 – 17:00 h              varijacije

SRIJEDA                       16:30 – 18:00 h              (VI r. SVI)

ČETVRTAK                  17:30 – 18:30 h              Marija i Mina

                                       20:30 – 21:30 h              Jovana

PETAK                          16:00 – 18:00 h              class       

 

RASPORED VJEŽBI ZA BERLIN

 

-       Maša Brajović

-       Ivana Bobičić

-       Maša Mićović

-       Nađa Mišković

-       Sonja Bajković

-       Jana Milošević

-       Mina Vuković

-       Tamara Radonjić

-       Anastasija Šofranac

-       Mina Peruničić

 

 

PONEDJELJAK        19:30 – 21:00 h

 

UTORAK                   19:00 – 21:00 h

 

SUBOTA                    11:30 – 14:00 h

 

OBAVJEŠTENJE

DRAGI UČENICI,

RASPUST POČINJE U PETAK, 28. DECEMBRA I TRAJE DO 28. JANUARA, PONEDJELJAK.

SREĆNU NOVU GODINU I BOŽIĆ

ŽELI VAM UPRAVA I PROFESORI ŠKOLE!

OBAVJEŠTENJE

23.12. U GINTAŠU BIĆE PRIREĐEN NOVOGODIŠNJI KONCERT. NAŠA ŠKOLA ĆE SE PREDSTAVITI KOREOGRAFIJAMA UČENICA I i II RAZREDA.

U 11:30 h NA ULAZU SA DESNE STRANE.

OBAVJEŠTENJE

UČENICI KOJI SU OVE ŠKOLSKE GODINE VANREDNO NAPREDOVALI ODLUKOM NASTAVNIČKOG VIJEĆA IMAĆE ISPIT U PONEDJELJAK, 17.12. U 17:30 h.

TAKOĐE JE ODLUČENO DA DODATNI STIMULANS NAŠIM DRAGIM UČENICIMA BUDE MINIMALNA UPLATA ZA ZAVRŠENI RAZRED 10% OD UKUPNE ŠKOLARINE

  • ZA PRIPREMNI RAZRED 33 EURA,

  • ZA STARIJE RAZREDE 55 EURA

UPRAVA ŠKOLE

UVAŽENI RODITELJI PRIPREMNOG RAZREDA I PRVOG RAZREDA,

OBZIROM DA OBEĆANE KARTE ZA PREDSTAVU JOŠ NISMO DOBILI, ZBOG VELIKOG INTERESOVANJA,

JEDINO ŠTO MOŽEMO DA VAM PREDLOŽIMO JESTE DA U NEDJELJU DOĐETE U 18:45 h ISPRED POZORIŠTA I SA DESNE STRANE ČEKAĆE VAS JASMINA.

OKUPLJENU GRUPU RODITELJA PREUZEĆE DIREKTORKA I UVESTI.

NE GARANTUJEMO UDOBNE FOTELJE, ALI GARANTUJEMO NEKO POMOĆNO MJESTO I ODLIČAN SPEKTAKL!

VAŽNO OBAVJEŠTENJE

U SUBOTU, 08.12.

NEMA ČASOVA!

SATNICA CNP

  • U 13:00 h DJECA DOLAZE NA SLUŽBENI ULAZ SA GOTOVIM PUNĐAMA!

  • II i III RAZRED UZIMAJU RODITELJI U 17:15 h, A VRAĆAJU U 18:15 h!

  • IV, V, VI RAZRED NE IZLAZI IZ POZORIŠTA, SA SOBOM NOSI SENDVIČ, VODU I ČOKOLADICU!

OBAVJEŠTENJE

PROBA „CHIPOLLINA“

U NEDJELJU, 02.12. U ŠKOLI U 11h.

OBAVJEŠTENJE

Roditelji PRIPREMNOG II i PRVOG razreda da se jave u sekretarijat kako bi dobili kartu za predstavu „CHIPOLLINO“.

Karte će se dijeliti u srijedu, 05.12. i četvrtak, 06.12.

Uprava škole

PREGLED AKTIVNOSTI

 I    25.11. U  DELTA  CITY , CINEPLEX,
    POČINJE  SEZONA  DIREKTNIH PRENOSA  BALETA  IZ  BOLJŠOG  TEATRA :
-     „FARAONOVA  KĆI“
-    „BAJADERA“
-    POSVEĆENJE  PROLJEĆA“
-    ROMEO  I  JULIJA“
POVODOM  POČETKA  SEZONE  NASTUPIĆE  NAŠE  BALERINE!  

POZIVAMO SVU DJECU  DA BUDU  NA  OTVARANJU  I POGLEDAJU  BALET  „FARAONOVA  KĆI“

II    09.12.  BIĆE IZVEDEN  „CHIPOLLINO“  U  CRNOGORSKOM  NARODNOM  POZORIŠTU
III    22.12.  U  GINTAŠU  BIĆE PRIREĐEN  NOVOGODIŠNJI  KONCERT.  NAŠA ŠKOLA  ĆE  SE  PREDSTAVITI  KOREOGRAFIJAMA  UČENICA  I i II RAZREDA.

UVAŽENI RODITELJI OD SADA MOŽETE SVE INFORMACIJE VEZANO ZA ŠKOLU DOBITI NA. TEL. 020/ 513-213

 

 

UVAŽENI RODITELJI, JAVNI ČASOVI BIĆE ODRŽANI

 

26., 27. I 28. 11.
U REDOVNIM TERMINIMA.

PONEDJELJAK, 26.11.
    PR.I – 1
    PR.II – 1

UTORAK, 27.11.
    PR.II – 2
    PR.I – 2
    II – 1 i II – 2        U 19 h


SRIJEDA, 28.11.
    I – 1 i I – 2        U 19 h

TREĆI RAZRED ( III ) ĆE IMATI JAVNI ČAS U PONEDJELJAK, 03.12.
III – 2 u 18 h
III – 1 u 19:30 h

Najsrdačnije se zahvaljujemo svim roditeljima koji su podržali kandidaturu škole za nagradu "OKTOIH"

 

 

Vježbe za pametno tijelo

Uvaženi roditelji,

Profesor Jan Kisilev napraviće prezentaciju "Vježbe za pametno tijelo" (step, aerobik, pilates, joga) za odrasle.

Drage majke, dobrodošle ste u opremi da vježbamo zajedno.

Prezentacija je u ponedjeljak 29.10.2012. godine od 20:30h.

Oprema stiže u subotu

Isporuka će početi početkom nedjelje.