Baletska škola princeza Ksenija - centar lijepih umjetnosti

Centar lijepih umjetnosti

OBAVJEŠTENJE

 

MOLIMO RODITELJE KOJI NE PRATE SVOJE OBAVEZE PO UGOVORU
(PLAĆANJE ŠKOLARINE OD 01. DO 05. U MJESECU)

DA AŽURIRAJU SVOJE OBAVEZE PREMA ŠKOLI,

KAKO BI ŠKOLA MOGLA DA PRATI SVOJE OBAVEZE.

 UPRAVA ŠKOLE

 

JAVNI ČASOVI BIĆE ODRŽANI 08. 09. 10. i 11. APRILA U REDOVNIM TERMINIMA!

 

8. APRIL, PONEDJELJAK      KOD PROF. KATIE  PETROVSKE


VI razred          u 16:30 h

III razred          u 18 h

III razred          u 19:30 h


9. APRIL, UTORAK     KOD   PROF. KATIE PETROVSKE

 

IV i V razred – 2          u 19:30 h


10. APRIL, SRIJEDA   KOD   PROF. EMME VELJIĆ


PR.I – 1            u 17 h

PR.II – 1           u 18 h

I razred             u 19 h (oba odjeljenja)

 

11. APRIL, ČETVRTAK    KOD   PROF. EMME VELJIĆ


PR.II – 2          u 17 h

PR.I – 2             u 18 h

 

II razred            u 19 h (oba odjeljenja)


10. APRIL, SRIJEDA   KOD   PROF. JANA KISILEVA


IV i V razred – 1          u 20 h

 

11. APRIL, ČETVRTAK    KOD   PROF. JANA KISILEVA

 

VI razred          u 20 h

 

FESTIVAL TANZOLYMP, BERLIN 17.02. - 23.02. 2013.

SA PONOSOM PREDSTAVLJAMO IMENA NAŠIH TAKMIČARA :

SOLO KLASIKA:

1.ANJA PAVIĆEVIĆ

2.ANASTASIJA LUKOVAC

ANSAMBL:

1.MAŠA BRAJOVIĆ

2.IVANA BOBIČIĆ

3.MAŠA MIĆOVIĆ

4.SONJA BAJKOVIĆ

5.NAĐA MIŠKOVIĆ

6.TAMARA RADONJIĆ

7.ANASTASIJA ŠOFRANAC

8.MINA VUKOVIĆ

9.JANA MILOŠEVIĆ

10.MINA PERUNIČIĆ

 

OBAVJEŠTENJE

NAŠU ŠKOLU ĆE U PETAK, 08.02. U 18 h POSJETITI BALETSKI UMJETNICI IZ MOSKVE

INNA GINKEVIČ I AJDAR AHMEDOV

   

RODITELJSKI SASTANAK, ZA RODITELJE DJECE KOJA PUTUJU ZA BERLIN

SRIJEDA, 06. 02. U 19 h.

OBAVEZNO PRISUSTVO!

 

IZMJENE U RASPOREDU ZA SLEDEĆE RAZREDE:

 

II razred – 2

 

 UTORAK       19:00 – 20:30 h      kl. balet

               

ČETVRTAK  19:00 – 20:30 h      kl. balet

               

SUBOTA       10:00 – 11:30 h      kl. balet

11:30 – 12:30 h       poz.muzike i francuski jezik


III razred 1 i 2

             PONEDJELJAK    18:00 – 19:30 h      kl. balet

 

                SRIJEDA               18:00 – 19:30 h      kl. balet

               

                PETAK                   19:30 – 21:00 h      kl. balet

      

 

IV razred i V razred

                                 SRIJEDA               19:30 – 21:00 h             kl.balet

 

ČETVRTAK          18:30 – 20:30 h     kl.balet

 

PETAK                   18:00 – 19:30 h      kl.balet


SOLISTI (VI razred)


U KLASI PROF. KATJE PETROVSKE

 

-       Hajdana Ćetković

-       Maša Mićović

-       Ivana Bobičić

-       Anđela Gazdić

 

PONEDJELJAK            16:30 – 18:00 h              varijacije

 

UTORAK                       18:00 – 19:00 h              varijacije

 

SRIJEDA                       16:30 – 18:00 h      (kod prof. Jana

                                                                              Kisileva)

PETAK                          16:00 – 18:00 h              class       


SOLISTI (VI razred)

 

U KLASI PROF. JANA KISILEVA

-       Marija Boljević

-       Jovana Mijušković

-       Mina Đikanović

 

PONEDJELJAK            15:30 – 17:00 h              varijacije

SRIJEDA                       16:30 – 18:00 h              (VI r. SVI)

ČETVRTAK                  17:30 – 18:30 h              Marija i Mina

                                       20:30 – 21:30 h              Jovana

PETAK                          16:00 – 18:00 h              class       

 

RASPORED VJEŽBI ZA BERLIN

 

-       Maša Brajović

-       Ivana Bobičić

-       Maša Mićović

-       Nađa Mišković

-       Sonja Bajković

-       Jana Milošević

-       Mina Vuković

-       Tamara Radonjić

-       Anastasija Šofranac

-       Mina Peruničić

 

 

PONEDJELJAK        19:30 – 21:00 h

 

UTORAK                   19:00 – 21:00 h

 

SUBOTA                    11:30 – 14:00 h

 

 

OBAVJEŠTENJE

DRAGI UČENICI,

RASPUST POČINJE U PETAK, 28. DECEMBRA I TRAJE DO 28. JANUARA, PONEDJELJAK.

SREĆNU NOVU GODINU I BOŽIĆ

ŽELI VAM UPRAVA I PROFESORI ŠKOLE!

 

OBAVJEŠTENJE

23.12. U GINTAŠU BIĆE PRIREĐEN NOVOGODIŠNJI KONCERT. NAŠA ŠKOLA ĆE SE PREDSTAVITI KOREOGRAFIJAMA UČENICA I i II RAZREDA.

U 11:30 h NA ULAZU SA DESNE STRANE.

 

Strana 11 od 18

Osnivač Nastavni kadar Imena Prijatelji

avatar

Vanja Pantović, osnivač i direktor škole. Rođena u Bijelom Polju. Živi i radi u Baru i Podgorici.
Završila srednju muzičku Školu “Mokranjac” u Beogradu, a Muzičku akademiju na Cetinju.
Rečenica koja je obilježila njenih deset stvaralačkih godina je: “Kada balerina izađe na scenu ona na najbolji način pokazuje kako život treba rukama zagrliti i kako nogom pokoriti.”

KATJA PETROVSKA, predmet klasičan balet, repertoar
KONSTANTIN KOSTJUKOV, gost profesor, predmet klasican balet
DUSKA DRAGICEVIC , gost profesor, predmet repertoar
EMA VELJIC, pripremni razredi
SVETLANA ARKADIJEVNA TSIDILINA, gost profesor, predmet karakterne igre

Imena

Spisak imena koji su ugradili sebe u nastajanje i rad škole je i za mnogo veće sredine impresivan. Sa nama su i danas:
Ašhen Ataljac, Katja Petrovska i Antoaneta Aleksijeva sa asistentima. Prvi pedagozi Sonja Divac i Slobodan Nedić, samo su bili najava za mnoge druge: Lidija Pavlović, Sonja Lapatanov, Lidija Pilipenko, Ivanka Lukateli, Yoram Karmi, Galina Jevgenijevna Čajkovska, Dijana Kozarski, Bosiljka Mićunović, Bruno Verzino, Irina Ivanova,...

Prijatelji

logo-clean

Ambasadori - Delegacija EU

Copyright © 2005 - 2011 Baletska škola princeza Ksenija - Podgorica. dizajn Leksikon d.o.o. - Podgorica, Crna Gora, webmaster Dexi