UVAŽENI RODITELJI PRIPREMNOG RAZREDA I PRVOG RAZREDA,
OBZIROM DA OBEĆANE KARTE ZA PREDSTAVU JOŠ NISMO DOBILI, ZBOG VELIKOG INTERESOVANJA,
JEDINO ŠTO MOŽEMO DA VAM PREDLOŽIMO JESTE DA U NEDJELJU DOĐETE U 18:45 h ISPRED POZORIŠTA I SA DESNE STRANE ČEKAĆE VAS JASMINA.
OKUPLJENU GRUPU RODITELJA PREUZEĆE DIREKTORKA I UVESTI.
NE GARANTUJEMO UDOBNE FOTELJE, ALI GARANTUJEMO NEKO POMOĆNO MJESTO I ODLIČAN SPEKTAKL!
VAŽNO OBAVJEŠTENJE
U SUBOTU, 08.12.
NEMA ČASOVA!
SATNICA CNP
-
U 13:00 h DJECA DOLAZE NA SLUŽBENI ULAZ SA GOTOVIM PUNĐAMA!
-
II i III RAZRED UZIMAJU RODITELJI U 17:15 h, A VRAĆAJU U 18:15 h!
-
IV, V, VI RAZRED NE IZLAZI IZ POZORIŠTA, SA SOBOM NOSI SENDVIČ, VODU I ČOKOLADICU!
OBAVJEŠTENJE
PROBA „CHIPOLLINA“
U NEDJELJU, 02.12. U ŠKOLI U 11h.
OBAVJEŠTENJE
Roditelji PRIPREMNOG II i PRVOG razreda da se jave u sekretarijat kako bi dobili kartu za predstavu „CHIPOLLINO“.
Karte će se dijeliti u srijedu, 05.12. i četvrtak, 06.12.
Uprava škole
PREGLED AKTIVNOSTI
I 25.11. U DELTA CITY , CINEPLEX,
POČINJE SEZONA DIREKTNIH PRENOSA BALETA IZ BOLJŠOG TEATRA :
- „FARAONOVA KĆI“
- „BAJADERA“
- POSVEĆENJE PROLJEĆA“
- ROMEO I JULIJA“
POVODOM POČETKA SEZONE NASTUPIĆE NAŠE BALERINE!
POZIVAMO SVU DJECU DA BUDU NA OTVARANJU I POGLEDAJU BALET „FARAONOVA KĆI“
II 09.12. BIĆE IZVEDEN „CHIPOLLINO“ U CRNOGORSKOM NARODNOM POZORIŠTU
III 22.12. U GINTAŠU BIĆE PRIREĐEN NOVOGODIŠNJI KONCERT. NAŠA ŠKOLA ĆE SE PREDSTAVITI KOREOGRAFIJAMA UČENICA I i II RAZREDA.
UVAŽENI RODITELJI OD SADA MOŽETE SVE INFORMACIJE VEZANO ZA ŠKOLU DOBITI NA. TEL. 020/ 513-213
UVAŽENI RODITELJI, JAVNI ČASOVI BIĆE ODRŽANI
26., 27. I 28. 11.
U REDOVNIM TERMINIMA.
PONEDJELJAK, 26.11.
PR.I – 1
PR.II – 1
UTORAK, 27.11.
PR.II – 2
PR.I – 2
II – 1 i II – 2 U 19 h
SRIJEDA, 28.11.
I – 1 i I – 2 U 19 h
TREĆI RAZRED ( III ) ĆE IMATI JAVNI ČAS U PONEDJELJAK, 03.12.
III – 2 u 18 h
III – 1 u 19:30 h
Najsrdačnije se zahvaljujemo svim roditeljima koji su podržali kandidaturu škole za nagradu "OKTOIH"
Vježbe za pametno tijelo
Uvaženi roditelji,
Profesor Jan Kisilev napraviće prezentaciju "Vježbe za pametno tijelo" (step, aerobik, pilates, joga) za odrasle.
Drage majke, dobrodošle ste u opremi da vježbamo zajedno.
Prezentacija je u ponedjeljak 29.10.2012. godine od 20:30h.
Oprema stiže u subotu
Isporuka će početi početkom nedjelje.
Obavještenje
Zbog učešća profesora Jana Kisileva na proslavi dana državnosti Austrije u petak 26.10.2012. godine, ni ovog petka neće biti alternativnih termina.
Časovi se odrađuju u subotu.
Roditeljski sastanak
Za II razred je u petak, 21.09. u 19 h.
Za III razred je u petak, 21.09. u 18 h.
Tema: Raspored časova.
Raspored časova
PRIPREMNO I
|
Grupa 1
|
Ponedjeljak
|
17:00 – 17:45 h
|
klasičan balet
|
17:45 – 18:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Srijeda
|
17:00 – 17:45 h
|
klasičan balet
|
Grupa 2
|
Utorak
|
18:00 – 18:45 h
|
klasičan balet
|
18:45 – 19:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Četvrtak
|
18:00 – 18:45 h
|
klasičan balet
|
PRIPREMNO II
|
Grupa 1
|
Ponedjeljak
|
18:00 – 19:00 h
|
klasičan balet
|
19:00 – 19:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Srijeda
|
18:00 – 19:00 h
|
klasičan balet
|
19:00 – 19:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Grupa 2
|
Utorak
|
17:00 – 18:00 h
|
klasičan balet
|
18:00 – 18:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Četvrtak
|
17:00 – 18:00 h
|
klasičan balet
|
18:00 – 18:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
I razred
|
Grupa 1
|
Ponedjeljak
|
19:00 – 20:30 h
|
klasičan balet
|
20:30 – 21:00 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Srijeda
|
17:30 – 19:00 h
|
klasičan balet
|
I razred
|
Grupa 2
|
Srijeda
|
19:00 – 20:30 h
|
klasičan balet
|
20:30 – 21:00 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Petak
|
19:00 – 20:30 h
|
klasičan balet
|
II razred
|
Grupa 1
|
Utorak
|
19:00 – 20:30 h
|
klasičan balet
|
20:30 – 21:00 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Četvrtak
|
19:00 – 20:30 h
|
klasičan balet
|
20:30 – 21:00 h
|
francuski jezik
|
Subota
|
10:00 – 11:30 h
|
repertoar
|
II razred
|
Grupa 2
|
Utorak
|
15:30 – 17:00 h
|
klasičan balet
|
17:00 – 17:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Petak
|
16:00 – 17:30 h
|
klasičan balet
|
17:30 – 18:00 h
|
francuski jezik
|
Subota
|
10:00 – 11:30 h
|
repertoar
|
III razred
|
Grupa 1
|
Ponedjeljak
|
19:30 – 21:00 h
|
klasičan balet
|
Srijeda
|
19:00 – 20:00 h
|
klasičan balet
|
20:00 – 20:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Subota
|
11:00 – 12:30 h
|
repertoar
|
12:30 – 13:00 h
|
francuski jezik
|
III razred
|
Grupa 2
|
Ponedjeljak
|
18:00 – 19:30 h
|
klasičan balet
|
Srijeda
|
18:00 – 19:00 h
|
klasičan balet
|
19:00 – 19:30 h
|
poznavanje muzike i bonton
|
Subota
|
11:00 – 12:30 h
|
repertoar
|
12:30 – 13:00 h
|
francuski jezik
|
IV i V razred
|
Grupa 1
|
Utorak
|
16:00 – 18:00 h
|
klasičan balet
|
Srijeda
|
20:00 – 21:00 h
|
klasičan balet
|
Subota
|
12:30 – 14:00 h
|
repertoar i karakterne igre
|
14:00 – 14:30 h
|
francuski jezik
|
IV i V razred
|
Grupa 2
|
Utorak
|
19:00 – 21:00 h
|
klasičan balet
|
Srijeda
|
20:00 – 21:00 h
|
klasičan balet
|
Subota
|
12:30 – 14:00 h
|
repertoar i karakterne igre
|
14:00 – 14:30 h
|
francuski jezik
|
VI razred
|
Ponedjeljak
|
16:30 – 18:00 h
|
klasičan balet
|
Utorak
|
18:00 – 19:00 h
|
klasičan balet
|
Srijeda
|
16:30 – 18:00 h
|
klasičan balet
|
Subota
|
13:30 – 14:00 h
|
francuski jezik
|
14:00 – 15:30 h
|
repertoar, karakterne igre i savremeni pokret
|
Uvaženi roditelji, draga djeco (učesnici u završnici Festivala lutaka Podgorica - Crna Gora)
Želim da iskažem zahvalnost za prisustvo i strpljenje, koji su bili neophodni na samom događaju, obzirom da su organizatori bili krajnje nesnalažljivi u datim okolnostima.